| Robo97 a întrebat:

Am pus cateva fotografii de coperta apoi le-am dat remove sau stes de pe coperta dar au ramas la fotografii si nu se mai sterg...cum le sterg?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| delena a răspuns:

Intri in album, dai click pe poza care doresti sa o stergi, se deschide, te uiti in josul pozei si ai optiuni/options, dai acolo si ai sterge fotografia/delete this photo.
Sper ca te-am ajutat! happy

| Robo97 explică (pentru delena):

Pai asta e chestia ca nu e ca la pozele obisnuite cica nu se pot sterge saunus ce naibii

| Robo97 explică (pentru delena):

A scuza-ma am incercat acum si merge mersi mult ai funda

| delena a răspuns (pentru Robo97):

Multumesc! Ma bucur ca am fost de ajutor! happy