| MICHAel a întrebat:

Am pus mai devreme o intrebare "Este adevarat ca virgula cand canti nu iti poti auzi adevarata voce doar inregistrando,, ceva de genu ca,, cand vorbesti acel sunet trebuie sa treaca prin oasele capului si se modifica,, intrebarea mea este atunci cand o inregistrezi nu tot prin oasele capului trece acel sunet. lamuritima si pe mine daca trebuie sa ma inregistrez ca sa imi pot auzi adevarata voce"" as dori sa imi raspundeti va rog mult. mersi

2 răspunsuri:
| maturik a răspuns:

Da norma ca adevarata voce e atunci can o asculti inregistrata iar sunetul ai inpresia ca trece prin oasele capului numai atunci cand canti o data cu cineva si ai aceeasi nota muzicala cu persoana respectiva

| MICHAel explică:

Deci sa inteleg ca eu cand vorbesc cu cineva el imi aude vocea altcumva spre deosebire de mine?