| Mahdkwkaygre a întrebat:

Am pus un story pe ig cu "vb?". La notificări (inimioara din dreapta sus) mi-a apărut că o fată a dat like, dar când dau pe story sa vad cine mi-a văzut sau apreciat, ea nu apare că a dat like. Ce as putea sa fac, pentru că mă gândesc că poate chiar mi-a votat?

2 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Isi bate joc de tine.

| BabashaVlic a răspuns:

Ea doar incearca sa iti atraga atentia, tu sa fii concentrat pe viata ta si nu iti pierde timpul cu toate fetele inutile (apropo daca nu vr sa vorbesti cu ea da-mi mie insta-ul ei sau daca ai nevoie de suport emotional te rezolv eu cu niste mesaje de motivatie)