| Ana_9380 a întrebat:

Am ramas la 3 materi si nu stiu cum sa le spun parintilorsad

6 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

laughing Cam naspa laughingIncearca sa le spui mai in gluma

| A12NDRA a răspuns:

Pai imi ppare rau pentru tine, da eu zic sa nu le zici ca ai ramas la 3 materii ci mai bine sa le zici ca ai ramas la tot, ca daca ramai la 3 materii ramai repetenta.Scuze stiu ca nu prea te ajuta, insa data viitoare straduieste-te mai mult.Succes!

| Ciprian a răspuns:

Cu tupeu
mai bine sa afle de la tine decat de la altii
parerea mea...

| DSGline a răspuns:

Pai "iat-i inima in dinti" si zile!
Ce mare lucru?

| Skittles19 a răspuns:

Buna Ana.

In primul rand vreau sa iti spun ca "materi" se scrie cu 2 de i, dar asta nu mai conteaza acum. Imi pare foarte rau pentru tine. Ar trebui sa le spui parintilor tai cat mai repede si sa le spui ca te apuci de invatat ca sa nu se mai intample. Ai gresit odata. Parintii tai vor fi suparati, dar totusi te vor ajuta sa treci peste tot. Haide ca stiu ca poti.

Bafta si sper ca te-am ajutat.
Pa, pa si Sarbatori Fericite!
Te rog din sufletul meu sa dai si Fundita daca iti place raspunsul. kiss

| fluturas a răspuns:

Dapoi inca nu le zice ca nu- gata semestrul mai ai ceva timp sa inveti, oricum e vacanta pune-te pe invatat, dac ai ramas la mate cheama o colega la tine si faceti exercitii happy bafta!