| kissforme a întrebat:

Am refuzat un baiat. Si acum imi place de el. Lui nu-i mai place de mine. VREAU STATUSURI. DAU Funda.

1 răspuns:
| Grasuy a răspuns:

1. Esti proasta si prea fitoasa, cand lui ii placea de tine nici nu aveai ochii pentru el acuma brusc il vrei inapoi dar oare te-ai gandit daca te merita? o meriti pe deplin ca nu ii m-ai place de tine.
2. Inca ii place de tine doar ca e ranit dupe ce i-ai facut tu e foarte simplu sa il impaci doar da-i un cartof baieti iubesc cartifii