| bubabuba a întrebat:

Am sani si sunt baiat mie rusine sa merg la mare sau la piscina ce sa fac? puteti sa incepeti sa insultati sau sa radeti!

Răspuns Câştigător
| Ioana035 a răspuns:

Daca nu e din cauza faptului ca esti ceva mai gras (in acest caz singura solutie e sa slabesti) poate fi din cauza faptului ca probabil esti in perioada de adolescenta. si da, la baieti se mai intampla si asta uneori, dar trece dupa happy Totusi sfatul meu e sa te duci la un medic care sa iti zica sigur

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti duce fara nicio retinere, deoarece vei constata si precis vei ramane surprins in momentul in care vei vedea cati barbati au astfel de "probleme" privind aliura corpului. Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare poti merge pentru ca nimanui nu o sa ii pese happy. Si daca mergi si ceva mai rar la mare o sa si uite de tine (daca dintr-un motiv le pasa - slabe sanse).