| AaaNNnnAaa a întrebat:

Am scris diverse la status si cred ca baiatul de care imi place si-a dat seama si acum nu-mi mai vorbeste. Ce sa fac? P. S:

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fa in asa fel sa se creada ca statusurile erau pentru altcineva.Depinde si ce ai scris.inventeaza un nume si pune-l la sfarsitul statusului.Asa vezi daca ii place si lui de tine dp reactia pe care o va avea.

pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Daca el nu mai vorbeste cu tine, vorbeste tu cu eltongue
Intreaba-l daca e suparat pe tine si de ce. E mult mai usor pe mess decat in realitate