| UmbraDeVulpe a întrebat:

Am scris la cineva in privat pe un chat, deci am salutat m-a salutat inapoi si dupa aia am intrebat ce face si a spus ca se gandeste daca am varsta pe care am pus-o la nickname si eu am intrebat ca "pai de ce", si a zis ca asa si dupa aia nu mi-a mai raspuns. Pareri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A vrut sa se asigure ca esti adult si nu vreun copil care a iesit la agata femeie pe net.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu vroia sa vb cu adulti

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai de gând să comunici cu cineva ar fi util să știi dacă te ridici sau cobori la vârsta interlocutorului. Nu ți se pare normal asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut normal.
La câți dezaxați există pe internet, te poți aștepta la orice.
Există pedofili care așa își racolează victimele, pretinzând că sunt minori.
Probabil a simțit că ești vreun dubios.