| ladygaga_9914 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari [la care dau fundita] in legatura cu scoala:
1.Clasa a 9a va intra si ea la gimnaziu? pentru ca mi`e ff frica de examenele de la anul si ar fi bine daca as mai avea inca un an gimnaziu
2.In clasa a 8a vin colegi noi sau aceiasi?

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

1 nu s-a aprobat inca legea dar cred ca tu vei face clasa a 9 a la gimnaziu, dar nu-ti fie frica de examene, nu sunt grele, cam oricine face de un 5
2 nu, in clasa a 8 o sa ai aceeasi colegi, eventual daca se transfera cineva la voi in clasa din motive personale, ex: parinti si-au schimbat locul de munca si se muta ca sa fie mai aproape de servici, sau dintr-astea...
bafta la scoala si la examene
paaa
Lenu

1 răspuns:
| ladygaga_9914 explică:

5?:]
nu ma speriaa. ~~

eu daca nu iau mai mult de 9. 50 la examene sunt terminata[ de parinti]