| ZuZuXD94 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari pentru fete.
1.Va plac baieti cu par scurt sau par lung
2.Blonzi sau bruneti
3. Ochii albastri, caprui sau verzi
4.Cu freza facuta(creasta, par dat intr-o parte, etc)sau normal parul?

6 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Scurt,blonzi,ochii albastri, cu creasta cred happy

| merylu13twilight a răspuns:

Mie îmi plac baietii cu par scurt, ochi caprui si cu parul normal

| ToxicEcstasy a răspuns:

1.Nici chiar scurt, mai lung (cat sa il poti trage de parlaughing)
2.Brunetibatting eyelashes
3. Frumusetea ochilor nu stau in culoare, ci la felul in care te privesc.
4. Intre. Nu sa fie exagerat gen : 2 parti gel, o parte parlaughing
Acum cel mai mult conteaza caracterul pentru minebatting eyelashes

| ChristineChiflă a răspuns:

1. Cu păr lung, dar nici chiar lung-lung.
2. Bruneți...Blonzi...Mi-e indiferent.
3. Aș prefera albaștri, dar căprui și verzi sunt OK! happy
4. Cu freza normală.

| andreeandreea18 a răspuns:

De obicei imi plac tipii rockeri.astia isi aranjeaza parul in diverse feluri si fiecaruia ii sta bine sau nu :d asa cum e. iubesc ochii albastri dar si celelalte variante sunt acceptabile si inca ceva trebuie sa fie neaparat brunet, sau cel putin saten. funda? pupici :*

| Hippieviolet a răspuns:

Cu par lung, Culoarea ochilor si a parului nu conteaza asa mult, par dat intr-o parte.