| BoBo_IG_1997 a întrebat:

Am si eu eu o intrebare tocmai ce mi-am dat gipsul jos dupa o entorsa la picior si totusi mi-a ramas un pic cam umflat desi acum nu mai simt nicio durere cand merg cand tin piciorul in anumite pozitii simt niste intepaturi mici ce ar trebui sa fac sa-l pun din nou in ghips? DAU FUNDA CELOR CARE AU MAI AVUT SI STIU big grin

Răspuns Câştigător
| foxyteo a răspuns:

Si eu am avut si e normal sa simt mici intepaturi dupa ce ti-ai dat jos ghipsul...o saptamana jumate tot v-a fii asa...crede-ma