| andreea_6710 a întrebat:

Am si eu intrebare
cum a devenit justin bieber vedeta peste noapte ca nu inteleg adica acum cateva zile nu stiam ca exista asta si dimineat toata lumea justin bieber in sus justin bieber in jos
cine e ala? in afara ca e cantaret e un golan devenit vedeta peste noaptelaughing)
cine e cu mine?

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Acest Justin nu are viata lunga profesionala. I s-a urcat la cap faptul ca e frumos, bogat si ca are lumea la picioare.Va fi una dintre acele prabusiri impresionante de la Hollywood care vor tine prima pagina a ziarelor din toata lumea cateva saptamani si apoi tacerewinking

| ShadowJb a răspuns (pentru Razvan):

Au trecut 6 ani jumate si e la fel de popular =)

| Libelle a răspuns:

Tin cu tine sorolaughing si de acord cu onutzutongue

| pitikaaaa a răspuns:

Cine e Justin?laughing
E un baiat de 17 ani care nu shtuie ce vrea de la viata
Crede ca hop-top a ajuns vedeta acum tot ce isi doreste i se poate indepliniwinking nu e chiar asa fiindca e inca mic iar "cariera" lui e abia la inceput deci clar peste un an doi nimeni nu va mai stii nimic despre elwinking.
Plus ca nici nu e asa frumos pe cat zic uni sau are nu stiu ce voce.
Acum sa fim seriosi daca pui vocea lui lanaga a lui Miley seamanalaughing deci...winking na nu mai comentezlaughing
Si da eu sunt cu tinebig grin

| Izzuca_Izzy_1992 a răspuns (pentru pitikaaaa):

Na draga ca au trecut 3 ani si e super cunoscut. Cei care il jignesc sunt invidiosi pe vocea lui. Daca erati vedete si voi si toata lumea striga pe la concerte huuuuuuuuuuuu uuuuuuuaaaaaaaa. Va placea nu cred. Nu mai jigniti pe nimeni. Vocea lui e superba. Hai gata. Gura mica.

| Frogie a răspuns:

Ma mir ca nu iti place, avand in vedere ca intrebi de el... Ati innebunit cu copilul asta! Cred ca e a 100-a oara, daca nu chiar mai mult, cand aud de el pe TPU!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Wow prima tipa de 12 ani care nu-l adoraa =p~
tipaa Respectlaughing
byee

| Moni. a răspuns:

Eu sunt cu tine!:X:X

| MusicisMusic a răspuns:

Justin obisnuia sa posteze video-uri cu el pe Youtube si Usher l-a remarcat.Are o voce remarcabila intr-adevar

| aumih16 a răspuns:

A ajuns cunoscut datorita unui filmulet pe Youtube si asta l-a facut faimos se intampla cred undeva prin 2003 era destul de mic nu avea nici un viitor nici macar din punct de vedere muzical

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un baiat foarte special si sensibil...eu il iubesc deci BIEBER4EVER

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu e cu tinetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin nu este un golan devenit vedeta peste noaptephbbbbtphbbbbtphbbbbt daca nu-l cunoasteti nu mai vorbiti sunt multi copii poate chiar si oamnei mari care il adora:X:X:X>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este ai dreptate andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici un golan si pestenoapte la gasti un om Braun care l-a sunat si la facut vedeta ai anteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin este un cantareti foarte talentat posta video-uri pe youtube la descoperit Usher A devenit vedeta pentru ca este so0perb stie sa canteeste foarte talentat la dans si trebuie sa ai si putin norock din pacate pubertatea ii fura vocea si ork este un tip frumos, talentat, sensibil, romantic si cesa zic nu ii cad la picioare daca ma intreaba daca vreau sa fim prieteni sau mai multhpt ca nu ii cunosc personalitatea cred ca este very very hot si nrest ce sa va mai zic ...pa p aveti grija de voi si luati id meu hot. zopp_elenutza12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un baiat frumos si talentat care mama lui a postat videoclipurile cu el pe youtoube cand canta si cantaretul usher la ajutat sa devina vedeta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nash spune chiar asa... draga tu sa devenit populara, adica tu sa fost in locu lui apu nu ave sa zici asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc si daca voi nu il iubiti de ce va pasa de el? e super dragut si cititi cu a ajuns cantaret si are 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, justinn a ajuns vedeta doar cu ajutorul unui cantaret renumit... el are o voce super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca i s-a urcat faima la cap dar daca se va crede inca mic si crede ca toti il adora va vedea ca va fi dat afara.on the phone call meu

| teodoryo a răspuns:

Bai dar nici n-are voce. vocea asta poti so ai si tu si toti care ne dorim sa cantam dar trebuie sa ai si norock

| DeeaBlahBlahBlah a răspuns:

Pai, este un adolescent cu o voce uimitoare si un corp de nota 10 care a uimit prin talentul sau mari nume ale muzicii...Deci, daca tot esti curioasa cauta pe Wikipedia si vei gasi mai multe raspunsuriwinking

| gekkon23 a răspuns:

Eu as zice ca peste 1 an 2 nimeni nu va mai sti de el, e ***** rau e pff a ajuns ca oricine in public a bagat niste bani s-a dus de gitarist...

| Hodry a răspuns:

Sunt cu tine surioaralaughingbig grin

| Hodry a răspuns:

Sunt cu tine soro, dapai serios toate fraerele stau si tanjesc dupa un fitos care crede ca daca-i vedeta are toat cesi doreste. nu am nimic cu el perosnal dar ma enerveaza ca toata lumea il ridica-n slavi. nu sunt inebunita dupa el doar imi plc unele piese

| deny_8388 a răspuns:

Dracu!