| opierdevara a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. la muzica avem de facut un proiect, mai degraba o prezentare despre muzica Rap/Hip-hop. si doamna a spus ca vrea idei cat mai originale. nu vrea protofolii si chestii. si nu stiu ce as putea face straight face
ma ajutati?
fuunda :*

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Foloseste-te de un carton sau mai multe pe care sa scrii in grafitty ( nu stiu daca asa se scrie sad ). Si sa spui chestii ca : Rap-ul s-a nascut in urma cu - ani. In Romania a aparut in anul -, sustinut de ( trupa sau cantaretul ) etc. La sfarsit poti spune : In prezent, apar si se sting la fel de repede talentele acestui gen muzical, doar cele doua trupe nemuritoare ramanand la putere, Parazitii si B.U.G Mafia. Bine, e prea mult de scris in grafitty... Poti scrie doar unele nume de trupe, cantareti sau ani. Daca mai ai nevoie de ajutorul meu spune, mai am idei happy.

| opierdevara explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Mersi mult. Ma voi folosi si de ideile tale :* dar vreau sa mai aud pareri :*

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru opierdevara):

Ma bucur ca te-am putut ajuta big grin. Daca mai ai nevoie de idei sunt aici sa te ajutwinking.

3 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

Hip-Hop -ul e viata mea, dar sincer nu stiu ce ai putea scriesad Cauta pe net sau spune ce simti tu cand asculti Hip-Hop/Repwinking