| mikuta a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru, va rog :p, azi dimineata cand am vreut sa trimit un sms imi spune "blocat" si nu merge, daca vreau sa sunt imi spune ca nu am voiesad ce se intampla :s Am abonament la cosmote de o luna. Dau fundita cine ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil nu a fost platit abonamentul la timp si ti-au blocat linia sau e o problema tehnica de la compania respectiva.

2 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Probabil nu ai platit abonamentul si ti l-au inchis, sau incearca sa inchizi si sa deschizi telefonul, cateodata se mai blocheaza si ele.

| mikuta explică:

Abonamentul l.am platiti in ultima zi :d, dar tot nu inteleg dupa cateva zile sa mi.l opreasca:s