| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi.luna viitoare va trebui sa-mi fac majoratul si am unele nelamuriri. voi avea in jur de 30 de invitati.insa am probleme in legatura cu bautura.nu stiu cam cat sa cumpar. cei ce v-ati facut majoratul deja, imi puteti da niste sfaturi? precizez ca vor fi in jur de 15 baieti[trebuie sa ma gandesc si la ei in legatura cu alcoolullaughing]

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Cumpara orice fel de bautura gasesti, sucuri, apa minerala, nectar, cinzano, lichior, vodka, wysky(cred ca asa se scrie laughing )... happy
Petrecere faina si La Multi Ani de pe acum! happy

O zi buna!

| sorin16 a răspuns:

Pai gandeste-te si tu in functie de numarul de invitati:

2 beri la baieti e suficient, plus restul de bautura. Gen Whisky nu mai mult de 2-3 sticle (in afara de faptul ca e destul de costisitor, te imbeti si foarte repede si e poisibil sa ramai si cu el). Sucuri ( cred ca 1 bax din fiecare sortiment, Fanta, Sprite, Cola - e posibil sa fie mult si asa) Si restul bauturii 1-2 sticle...

| Ti3sto a răspuns:

Vreo 9 lazi d bere, vreo 3 sticle de stalinskya, vreo 2 de garone, si vreo 5 sticle de alexandrion, si ceva vin, pentru baieti... iar pentru fete te gandesti uh big grinbig grin