| TSO7 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor daca este cineva care e dispus sa mi-l ofere.
Nu e o intrebare, e vorba ca sunt la liceu pe clasa a 11-a si chiar nu am nici o idee incotro sa ma indrept, spre ce domeniu. Acum la liceu sunt la profilul mate-info: intensiv engleza.
Daca cineva care a trecut prin asta imi poate spune ce s-a decis sa faca sau pe ce s-a bazat cand a ales un anumit domeniu si care credeti ca ar fi un domeniu bun de urmat in perioada asta?

Mersi

Răspuns Câştigător
| INeverStopLoving a răspuns:

Te pot ajuta pentru ca si eu am fost la acceasi sectie ca si tine. Eu zic sa iei carnetul de note si sa observi la ce materie ai tu notele maxime in cei 4 ani de liceu, mereu tinand cont si ceea ce-ti place sau materia spre care ai tu mai multa inclinatie.winking Mult succes pentru adminterea la facultatea care ti-o doresti :*

1 răspuns:
| rony a răspuns:

Daca poti sa urmezi o facultate de transporturi specializarea autuvehicule rutiere este indicat.Un post de inginer intr-un service auto nu-i rau.