| heybunacfbntu a întrebat:

Am și eu nevoie de un sfat. m-am despărțit de iubitu meu acum vreo 8 luni din cauza parintilor și el acum ma cam urăște. m-a blocat gen peste tot da în câteva zile e ziua lui și ma gândeam sa îl sun cu nr privat sa ii zic lma și poate ma împac cu el. suna bine sau?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai despartit de el, ai bun simt si da-i pace ca nu mai este nimic de impaca cu nimeni, odata ce ai rupt relatia.
Omul a procedat foarte corect sa te elimine din viata lui, fiindca asta ai cerut, iar cu viata oamenilor nu te poti juca dupa cum vrea orgoliul tau. Da-i pace!