| MeGustaaaaa a întrebat:

Am si eu niste "probleme" cu o "prietena"... E mega fite si ma enerveaza la culme.Cum as putea sa fiu mai tare ca ea? Ce sa spun ca sa ii intorc vorbele? Ceva dume? Va rog fara site'uri (daca stiti ceva dume ziceti-le). Ma dispera si vreau sa fiu mai ceva ca ea.Ideei? >Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Pai daca vrei sa fi ca sa atragi pe cineva nu e nevoie dar, daca vrei ca sa o enervezi trebuie sa ii arunci cum ai zis niste vorbe )am scris o gamada si n-am zis nimic.Hi sa trec la ce m-ai rugat : ii poti da replici precum :Uita-te la tine,o fita pe picioare, poate eu sunt cum sunt dar macar am prieteni lipitoareo:, Daca eu sunt proasta tu cum esti? Scuteste-mae insultele tale, le-am auzit si la alta proasta. Esti de invidiat.Esti uimitoare...atea ftsze intr-un corp de baba,atat prostime intr-un cap de gandca,atat idiotenii care ies dintr-o gura mica laughing Ai oglinda acasa? Si eu am, doar ca a mea nu plange cand ma privesc in ea. Degeaba iti pui atitudinea asta caci u tot enervanta cu premiu nobel la cretinism ramaitongue Cam atat c nu mai scriu...laughingE cam urat sa dai insulte, cea mai buna insulta e ca cre vine ca o palma(nu fizic ci moral) daca am scris cu greseli iarta-ma tastatura mere ca un autobus pe apa funda?:

1 răspuns:
| wwe1 a răspuns:

Ii spui asa:
Mai fata nu te doare gura de la atat vorbit.
Arati de parca ai fi dat mana cu tramvaiul sau esti foarte urata cum arti de obicei.
SPui asta :siti bancul cu "visine"! ea spune nu si tu ii spui: visine sugi **** rolling on the floor
sua stii bancul cu lupul, ea spun nu tu:lu **** mea ii place de tine.