| andreea9 a întrebat:

Am si eu o.Deci cum sa spun mie imi place de cineva dar nu stiu cum sa il atrag deci cand trec pe langa el incearca sa ma inpresioneze adica se bate mai departe. Noi de cunostem de la scoala am mers in excuri cu clasa al lui si a mea dar sa revenim deci cum sa ne mai apropiem unul de altu? Adica sa vorbim sa ne zicem salut sa ne bagam in seama amandoi

Răspuns Câştigător
| victoria34521 a răspuns:

Nu stiu daca esti genu' mai ''intepat'' adica daca el nu face primul pas.fa tu asta! Incearca sa-l saluti,vorbiti ceva comun de la scoala,invita-l la tine acasa, chestii de astea. Incepe sa ai o relatie cat mai deschisa cu el si o sa vezi ca daca te iubeste cu adevarat, va face si el acelasi lucru(iti va face jocul)

fundabig grin

1 răspuns:
| andreea9 explică:

Mersi sfatul tau a mers