| AAiiss a întrebat:

Am si eu o dilema fosta mea iubita inca mai vorbeste cu mine si imi zice tot ce face, ea zice ca nu ma mai iubeste dar nu stiu ce sa cred au fost 3 ani de relatie
. Nu mai suntem impreuna de aproape 3 luni si mi-a zis ca s-a culcat cu un alt barbat aceasta veste m-a lovit direct in inima.Ce ar trebui sa fac? pot spune chiar si dupa 3 luni de cand nu mai suntem impreuna sentimentele mele pentru ea sunt aceleasi.Ar trebuii sa nu mai vorbesc cu ea?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Cred că ar trebui sa tai orice contact cu ea.Iti face mai mult rău și așa cum zicea și dullcat, ea știe probabil că încă ai sentimente fata de ea și probabil că ți-o zis că o avut vreo tangenta cu inca unul mai mult să îți faca rău.
Crede-ma că nimeni nu merita sa fie umilit și calcat în picioare de nimeni! Nici tu și nimeni altcineva.
Încearcă să faci schimbări mici in viața ta și ai încredere, fiecare pai are umbra sa.Nu merita sa te dramatizezi sau sa te desconsideri.Indiferent de ce a fost între voi, nu meriti sa fii umilit.
Cum ziceam, limitează conversațiile cu ea și ușor, ușor scoate-o de tot din viața ta.Crede-ma,viața ta va înflori, doar fii răbdător cu tine și acceptă că nu ești perfect.O sa vina din acele zile când o fata care te va merita îți va spune exact aceleași lucruri.
Multa bafta bro!

| AAiiss explică (pentru Hyperion7):

Precizez era dezamagita te persoana cu care s-a culcat

| Hyperion7 a răspuns (pentru AAiiss):

Nu conteazăhappy
Că a fost sau nu, n-ar fi trebuit sa te privească pe tine, așa intenționat ți-o adus la cunoștință sa ce?
E viața ei și e viața ta, nu mai aveți nimic de împărțit.
Merita sa știi cu câți s-a culcat și experiența ei cu aia? Eu zic că nu

| AAiiss explică (pentru Hyperion7):

Dezamăgită gen ca băiatul ala doar a ars-o și a început sa o Înjosească și sa ii vorbească urat

| Celestina003 a răspuns (pentru AAiiss):

Dar tot a zis ca nu te iubește

| AAiiss explică (pentru Celestina003):

Daa

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu mai vorbi cu ea, mai ales ca ea probabil e constienta ca inca ai sentimente si o face dinadins.Chiar nu e necesar sa afli ce face si cu cine se culca, nu crezi? Fiecare isi vede de viata, asa e logic si sanatos.

| Celestina003 a răspuns:

Offff,prin asta trec eu acum.

| exoticbutters a răspuns:

Eu una nu inteleg de ce oamenii care se despart mai raman prieteni. Ca sa nu existe suparari de care vorbeai tu, mai bine rupeti legatura cu totul. Eu asa am facut mereu si imi este foarte bine

| Mihaitza7312 a răspuns:

Floricica de cioare curva I curva pana moare. Dacă stai după ea îți faci ție rău. Eu îți zic sa cauți pe altcineva pentru ca se poate