| Zuzazozo a întrebat:

Am si eu o intrebare.Acum cateva zile am fost provocata de cineva sa-l sarut pe un baiat.Am acceptat pentru ca imi place acel baiat.Cand l-am sarutat am observat ca mi-a raspuns la sarut si ca vroia si el sa ma sarute.Sunt sanse sa ii placa si lui de mine?

Răspuns Câştigător
| AsyMe a răspuns:

Depinde mult de el. Daca e fustangiu, probabil a facut-o din obisnuinta, fiind ceva normal pentru el. Tu ce-ai simtit in momentul ala cand a raspuns? Si inca o chestie mica: daca avea ochii inchisi in timpul sarutului te place sigur, daca nu, o fi putin mai. nu stiu... poate te place, dar depinde mult de ce ai simtit tu si ce expresie avea pe fata dupa terminarea sarutuluibig grin

| Zuzazozo explică (pentru AsyMe):

Pai sa stii ca nu e deloc fustangiu, e chiar foarte timid.Si am vazut ca a ubchis ochii. Oare ma place?

| Zuzazozo explică (pentru AsyMe):

Scuze am vrut sa scriu inchis*

| AsyMe a răspuns (pentru Zuzazozo):

Da, daca a inchis ochii eu zic ca dabig grin norocoaso! :X

5 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

Atat timp cat el nu te-a respins, inseamna ca si lui ii place cat de putin de tine.big grin

| Zuzazozo explică:

Multumesc pentru raspuns.Inainte sa-ti dau fundita mai astept cateva raspunsuri:*