| Crisstynutza a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am intrat pe mess si am vazut ca baiatu de care imi place nu e pe mess si am scris dupa aia de jdetector.ro id`u lui si arata ca e pe invizibil si dupa 10 minute il arata offline. Ziua urmatoare l`am trecut si in lista lu sorumea si la ea arata ca e online si la mine nustraight face si l`am intrebat daca mi-a dat ignor si a zis ca nu si apoi a aparut online si la mine. E ciudat adica eu nu l`am bagat niciodata in seama pe mess sa zica ca l`am stresat sau ceva thinking Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Poate a dat invizibil la tot grupul (si acolo erai tu, iar sora ta nu)
cand arata pe detector ca e inv inseamna ca e la toata lista.

1 răspuns:
| albina a răspuns:

Odata si-a pus messu offline. A dat sa apara online la o persoana si apoi la toate celelalte a ramas offline. Sora ta i-a dat add si ei nu i-a dat offline. Apoi si-a dat seama si ti-a pus si tie online. Priceput?