| AnCkA_8987 a întrebat:

Am si eu o intrebarethinking care va uitati la narcisa salbatica pana la urma cine este copilul lui mihai (sau km il cheama pe prietenul cel mai bun al lui tudor)
stefan sau anastasia?

9 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Pe prietenul cel mai bun a lui Tudor il cheama Cristian.
Eu cred ca e Stefan fiindca in anumite secvente in care este Cristian cu Carolina zice cu 11 ani in urma, si Stefan are 10 ani corect?!

| εїз a răspuns:

Ştefan, cel mic este copilul lui Cristian, şi fata grăsuţa, Anastasia, am văzut tot filmul.

| JustMeBăi a răspuns:

Cristian il cheama, iar fiul lui este Stefan. A dat ierilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian pe prietenul cel mai bun al lui tudor, iar eu cred ca anastasia este copilul lui cristian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dar nu stiu dar tu stii cine este idul lui stefan din narcisa salbatica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan cu siguranta

| mdeex_3581 a răspuns:

Cristian e numele celui mai bun prieten a lui Tudor.si copilul sau este stefan...winking

| Yrynutz a răspuns:

Eu sunt din Galatzi am facut poza cu Emil m-am intalnit cu el pe 17 martie fix dupa ziua lui happy e galatzean stefan e copilul lui cristian

| sunyx a răspuns:

Sal care stie id-ul lui stefan din narcisa salbatica?