| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce au unii cu Fuego? laughing))))rolling on the floor)
Am vazut multe chestii pe facebook si nu imi pot explicalaughing)
Ma poate lamuri cineva?big grin
Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Cum erau acum cativa ani glume despre Chuck Norris acum sunt despre fuego. De fapt incepuse mai de mult, daduse si la ApropoTV desrep unii care au un site numai despre glume cu Fuego, probabil este si asta o modalitate prin care s-au raspandit glumele de genu. Insa cand au inceput aveau o logica, gen "Nici pana in ziua de azi Fuego nu este destul de mare sa-si impodobeasca singur brabul" si din astea, dar s-a gandit mai recent unu ca daca zici Fuego la fiecare intrebare de pe Facebook ceilalti vor face pe ei de ras. Patetic oricum...
Bafta

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Mm, e un fenomen acum faza cu Fuego, a zis cineva probabil odată la mişto Fuego, s-au prăpădit toţi de râs şi acum au preluat toţi şi zic Fuego la orice, indiferent că are legătură sau că n-are, doar pentru că nu sunt destul de originali şi amuzanţi să inventeze propriile lor glume şi au văzut că "gluma" cu Fuego prinde la public. Oricum gluma şi-a pierdut de mult umorul, e exact ca bancurile, odată ce-l spui de mai multe ori devine pueril, enervant şi deloc haios.

| Flaviucu a răspuns:

Totul a inceput aproximativ acum 3 luni la o intrebare banala pusa de catre o pagina, intrebarea era "Ce muzica asculti?" Erau 3 raspunsuri"Connct-R, Alex Velea si inca unu", un utilizator a pus un raspuns gen "Fuego" de atunci a inceput la feicare intrebare "In ce clasa esti?" raspuns: "In clasa cu Fuego", "Ce firma de telefon ai?" raspuns "Fuego". Pe parcurs a aparut si o pagina despre el "Fuego Vs Chuck Norris".

| selysol a răspuns:

Salut sti de undea aparut chestia cu fuego? de la emisiunea in puii mei iar altii il tot pomenesc deoarece nu le place fuego ca artist bleah nici mie nu imi place oricum sper sa se termine cat de repede chestia cu fuego ca devine foarte enervantastraight face

| SmileyAntoBanto a răspuns:

De la "In puii mei" Scurt si la Obiect big grin

Răspuns utilizator avertizat