| GyeBaek a întrebat:

Am si eu o intrebare ce mesaj credeti ca ar trebui sa ii scriu unei persoane care ma place dar nu o cunosc, acea persoana e o prietena a unei colege de la mine din clasa, si colega acea mi-a dat numarul ei si mi-a zis ca prietena ei ma place

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

E cam aiurea asta, trebuie sa faceti intai cunostiinta, dupa aia poti da mesaje, zic eu...pur si simplu n-aveti ce sa va spuneti.

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Spune-i printr-un biletel daca iti place sau nu de fata aceea. Va aprecia raspunsul sincer.