| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

Am si eu o intrebare
Ce note a luat Nicole Cherry la evaluarea nationala si ce medii a avut in gimnaziu.:-d
Multumesc
(FUNDITA)

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu stie nimeni, ea nu a aparut in listele cu repartizarea computerizata pentru ca a dat probe si a intrat la un liceu de muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare: cine pusca mea e Nicole Cherry?

| JeffRider93 a răspuns:

Nu prea imi dau bine seama cati ani are (in video-ul Memories pare de 14-15).Dar,daca ea nu a spus inca, nu stie nimeni, in afara de rudele ei, amicii si de ea.

| Fayree a răspuns:

~ N-ai de unde sa stii, si n-are de unde sa stie nimeni cat timp Nicole Cherry nu a spus asta.

| YOUYOU10 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/....../bucuresti

nr 18.GHINEA D. JANINA NICOLETA