| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare credety ca sunt scunda am 13, 1.50,si 42 kg Raspuns sincer

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti perfecta...si eu la varsta ta aveam aveam la fel si deci esti perfecta...numai sa mai cresti oleaca in inaltimewinking

| liveincolors a răspuns:

Cum am mai zis, eu consider ca inaltimea nu este o problema. Stai linistita, o sa mai cresti.happy
Poti sa faci inot, sau sa stai putin agatata de o bara, ceva, si o sa mai cresti.

| mihaela_5389 a răspuns:

Cam dabig grin, sincer:X, dar esti mik, cand o sa te fc m`ai amre. pe la 15 -16 o sa ai 1, 65tongue. o sa vezitongue.hi bye te pupa Mihaela>big grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poate spune si asa. Dar esti in crestere si, daca ereditatea te ejuta (adica daca parintii tai sunt inalti), atunci in mod sigur ii ajungi si poate o sa-i si intreci la inaltime.Mai este timp destul!

| Asphalt.Fucker a răspuns:

Stai linistita o sa mai cresti cu siguranta practica un sport si o sa mai cresti cu mult, da' sa nu te apuci de fumat.

| SuperGirl8 a răspuns:

Poi nu esti chiar scunda.desi si eu am tot 13 ani [ fac 14 in mai ] si am 43 kg dar 1, 63 h. Dar ai timp sa cresti.Bn.oricum.poate fi generic. daca parintii tai sunt scunzi nu prea poti creste mult, pentru ca trebuie sa semeni cu ei.Asa e genericul. Dar daca nu cresti.ai grija cu mancarea.ca apoi iti va parea rau. Dar daca ai parintii inalti.stai calma.vei creste. Te pup':*