| kosty123 a întrebat:

Cum ma pot muta din banca mai in spate? pentru ca stau in banca a doua si nu imi place. Funda(Vreau cateva metode)

Răspuns Câştigător
| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Pai poti sa te multi cand proful[profa] scrie la tabla sau e atenta la altceva...Sau poti pur si simplu sa ii spui ca vezi mai bine din cealalta banca... Sper ca te-am ajutat laughing.

7 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Vorbesti cu un coleg care e mai in spate si il rogi sa te lase pe tine acolo. tongue

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Iti iei ghiozdanul, si te duci in ultima banca.Ce e asa greu?

| kosty123 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Asa puteam dar asta pe care o am eu e foarte a dr draga si imi scade nota cu 3 pct
e nebuna

Răspuns utilizator avertizat
| KiLLeRBee a răspuns:

Ii spui dirigintei / dirigintelui ca te-ai certat cu, colegul/colega de banca si sa te lase sa te muti... sau te intelegi cu, colegul din spate

| kosty123 explică:

Stiti regulamentul cei din scoli="Elevul/a nu are voie sa se mute din banca fara acordul profesorului(nu ne prea da voie mai ales diriga)