| ladygaga a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum pot sa fiu mai sociabila? Adica sa ma fac placuta de celelalte persoane, sa ma bage mai mult in seama.Nu e ca vreau sa fiu populara ca unele, dar sa ma fac placuta de oameni.Eu sunt EU, dar nu stiu cum sa scap de timiditate.sad

2 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Trebuie sa te comporti frumos in timp ce esti tu adica sa nu te schimbi brusc, dar in timp, incearca sa ii ajuti pe ceilalti cand au probleme si sa te bucuri alaturi de ceilalti, pentru eihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici totul depinde de tine. Tu te modelezi singura. Raspunsul se afla la tine, nu la noi. Profita de moment, glumeste, razi, vorbeste, impune-ti sa scapi de timiditate. Fii mai increzatoare in tine, nu-ti fie frica sa vorbesti. Nu te va judeca nimeni, toti gresim. Bafta!