| KazakZtan a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum pot sa invat BeatBox? tinand cont ca sunt din Targu-Jiu happy?

2 răspunsuri:
| Elisa_6224 a răspuns:

Pai poti sa te uiti pe youtue la dinastia care fac beatbox si ii imiti cea mai simpla cale dupa aia te vei obisnui si o sa incepi si pe strada sa faci si pe unde te apuca...laughing bafta

| ionut_4243 a răspuns:

Pai fii atent si eu am fost incepator si acum sunt da totusi fac super ia id asta dc zici ca esti din tg-jiu si tot la fel sunt id :horceaionut