| Vasilemimi2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca te lasa corijent la o materie, gen eu sunt a 10 profesională și am trecut la tot, dar am rămas la fizica si cand am fost vineri sa o închei m-am panicat si am uitat tot, dar am zis ceva acolo dar, daca m-a lasat asta înseamnă că trebuie sa repet anul? Doar pentru o materie?

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Vei da examen de corigenta in toamna. Daca atunci nu promovezi, vei repeta anul. Da, doar pentru o materie. Pune mana pe carte si invata vara asta.

| Vasilemimi2002 explică (pentru Iote):

Dar mi-au zis ca nu se mai da in toamna
Sau dat pe 16 mi-a zis ca nu pot face nimic?

| Iote a răspuns (pentru Vasilemimi2002):

Ma mir ca s-au dat in iulie.
Daca e adevarat, repeti anul.