| 200000000 a întrebat:

Am și eu o întrebare dacă un băiat te bagă în seamă nu știu față în față sau pe internet de exemplu tu ca femeie sau ca fată strângi șir indian de mesaje pe care nu le ai acceptat sau de cereri de prietenie asta e ca nu nu mai tu ai ești în acest joc și ca ai mulți dubioși sau libidnosi asta nu însemna ca ne poți acuza dacă nu cunoști acea persoană nu mă poți acuza de ceva asta ar însemna ca și noi te am acuza de ceva anume precum ai fi o vagaboanta sau o c@&rd@ vocală

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Romana, mai foloseste si semne de punctuatie ca nu se intelege nimic

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Tu esti coarda vocala!