| roxyana03 a întrebat:

Am si eu o intrebare
Dau funda si vot
Am o relatie de 2 luni si cevaa... Prima luna l-am iubit enorm pe cest baiat, dar neam desp no saptamana dintr-o prostie copilareacain acea saptamana 4 zile le plangeam incontinu zii si noapte nu ieseam deloc din casa, nici sa mananc nimic,doar plangeam dar dupa m-am gandit bine si nu are rost sa plang dupa eli am inceput sa ma distrez el a venit si-a cerut suze a zis ca ma iubeste etc,etc
Cand neam inpacat eram cea mai fericita,ina eu ma indepartasem, vorbeam cu el o data pe zi, i acum la felsad... faza e ..mam culcat cu elsad, nu stiu daca ma iubeste sau daca nu ma iubetse, eu am o relatie ascunsa cu el,bine stiu cativa prieteni de ai mei si de ai lui,familia lui,etc
Acum eu vorbesc doar o data cu el pe zi,si imi este greu putin, as vrea sa ma apropi de el pentru ca mam indeparat mult, el va pleca la facultate sute de km va veni o data la 1 saptamana 2, nu tiu cum a fac sa il aporpi si pe el de mine in 3 luni inainte sa plece, ajutati-ma va rog eu mult
Dau funda si voi
va rog

2 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Dupa ce spui, nu ai mai mult de 14 ani. Si acum nu iti fac un compliment. L-ai iubit in prima luna? Oooo, da. laughing).

| belysa a răspuns:

Mai si eu sunt intr-o situatie asemanatoare.Dar daca ti la el incearca sa vorbesti deschis cu el,spune-i tot ce ai pe suflet,si intreaba-l ce parere are despre ce gandesti.Dar daca el nu este asa cum tiai dori tu,sa-ti impartaseasca la fel sentimentele si gandurile, si nu cauta dacat distractie mai bine uital ca iti faci rau singura, dar daca si el este dacord cu tine nu mai tineti relatia ascunsa, asta te face sa te simti prost, sa nai incredere in el nici in tine si nu e bine, asa va distantati. Vorbeste cu el altfel nu iti vei da seama daca tine cu adevarat la tine sau nu. Pup succes