| roxyana03 a întrebat:

Am si eu o intrebare

Dau funda si vot

Am o relatie de 2 luni si cevaa... Prima luna l-am iubit enorm pe cest baiat, dar neam desp no saptamana dintr-o prostie copilareacain acea saptamana 4 zile le plangeam incontinu zii si noapte nu ieseam deloc din casa, nici sa mananc nimic,doar plangeam dar dupa m-am gandit bine si nu are rost sa plang dupa eli am inceput sa ma distrez el a venit si-a cerut suze a zis ca ma iubeste etc,etc

Cand neam inpacat eram cea mai fericita, ina eu ma indepartasem, vorbeam cu el o data pe zi, i acum la fel... faza e ..mam culcat cu el, nu stiu daca ma iubeste sau daca nu ma iubetse, eu am o relatie ascunsa cu el,bine stiu cativa prieteni de ai mei si de ai lui,familia lui,etc

Acum eu vorbesc doar o data cu el pe zi, si imi este greu putin, as vrea sa ma apropi de el pentru ca mam indeparat mult, el va pleca la facultate sute de km va veni o data la 1 saptamana 2, nu tiu cum a fac sa il aporpi si pe el de mine in 3 luni inainte sa plece, ajutati-ma va rog eu mult

Dau funda si voi

va rog eu mult ajutati-ma nu stiu ce sa faccrying

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i de aceasta problema, incearca sa petreceti mai mult timp impreuna sa iesiti si sa va distrati impreuna, vorbiti la telefon messenger, skype, face to face sta icat mai mult timp cu el.Succes!