| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce se imbraca uni ca rapperi si asculta muzica rock la greu ca am vazut pe uni...

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Pentru ca asa le place lor. Daca se fac cacao e treaba lor.

| Alexander21 a răspuns:

E fix problema lor cum se imbraca, si ce asculta.Nu ai voie sa asculti rock sau rapp daca porti chiloti? Poate le plac hainele mai lejere, nu trebuie sa fi imbracat si sa arati ca un rocker ca sa asculti rock.Sau te irita faptul ca tu esti rapper, si aia se imbraca asa si asculta rock? Gusturile nu se discuta prietene.