| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Am si eu o intrebare.de fapt nu e chiar intrebare.va cer un sfat. Sunt impreuna cu prietenul meu de 2 ani de zile. il iubesc din tot sufletul si stiu ca si el pe mine la fel. dar am facut-o! Am facut o mare prostie.nu stiu ce a fost in capul meu. sunt clasa a XIa. au intrat bobocii printre ei si o veche prietena de-a mea si verisorul ei.care habar nu aveam ca e boboc nu stiam cati ani are nu stiam absolut nimic despre el.nu vorbeam.Simple priviri si atat nimic mai mult. Dar el a inteles altceva si a inceput sa se intereseze de mine sa vada daca am prieten.intr-o zi vine la mine si ma intreaba"auzi tu esti maritata".laughing. in fine.intr-o pauza nu stiu cum s-a intamplat nici acum nu pot sa imi dau seama. o asteptam in liceu pe prietena mea cea veche.laughing el statea jos pe scara, s-a ridicat a venit spre mine si m-a sarutat. Pur si simplu mi-a luat mintile, m-am blocat nu am stiut cum sa reactionez si am plecat. m-am speriat.nu stiu.sunt impulsiva de fel dar nu am stiut ce sa facstraight face pentru ca nu ma asteptam.In timp ce m-a sarutat ne-a vazut un prieten de al prietenului meu, l-a sunat si i-a spus. De atunci au trecut cateva zile dar nimic nu mai e cum era. dintr-o prostie. s-a racit foarte tare de mine. una zice alta face.incredere=0. Nu stiu ce sa fac. I-am explicat dar nu ma crede orice i-as zice.Crede ca eu m-am dus la el, ca am vreo treaba cu el. Vreau sa fim ca inainte! Mi-am cerut iertare de "n" ori. ceea ce eu nu prea fac! I-am spus ca imi pare rau dar nu ma simt vinovata. mai ales ca baiatul ala e mai mic decat mine si nu sunt asa de tampita sa renunt la relatie de 2 ani pentru ce? Astept vreun sfat. orice.sad Vreau sa fie totul ca inainte sad.

1 răspuns:
| JulietteJokes a răspuns:

Daca n te crede si il crede pe prietenul tau e vina lui ca nu are incredere pentru asta poti sa renunti la o relatie eu una cred ca o relatie se bazeaza mai intai pe incredere
discuta cu el