| Iubibila01 a întrebat:

Este cineva de aici care studiaza sau a studiat la UTCN, electronica si telecomunicatii? Cum e acolo? Sau, ce sanse credeti ca are o femeie intr-un domeniu in care sunt aproape numai barbati?

1 răspuns:
| white02 a răspuns:

Nu e domeniu numai de barbati... e domeniu pentru cine e interesat, iar aia inseamna ca sunt numai baieti, lor le plac electronica si chestiile alea. Cat despre cum e, nu sunt la electronica dar sunt la UTCN si pot sa iti zic ca matematica e in floare iar materiile pot fi grele sau pot fi usoare, depinde doar de profesori si de metoda lor de predare.