| antonela_4166 a întrebat:

Am si eu o intrebare la webkinz: Daca am un animalut pe un cont si vrea sa-l bag pe un alt cont ce trebuie sa fac? plizz dati raspuns ca dau la schimb fundita! plizz

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi par rau dar sie am tot vrut sa-mi mut animalele pe un alt cont pentru ca am 20 de animalute si vreau sa le pun pe unul singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spuneti-mi si mie cu fac roste te lucruri tari?
Silvia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu

| antonela_4166 explică:

Si nu vrei sa-mi dai si mie un cont doar numele si parola fara cod pliiizzz

| Alekaaa a răspuns:

Antonela imi pare tare rau dar.nu,se km poatehappylaughing Dar am o intrebare si eoh pentru toooooata looooooomea! am vrut sa intru si eu pe webkinzul meu si nu imi arata unde sa scriu parola si numele nu merge ma puteti ajuta va rog? plisssssad