| IwannaBeForeverYoung a întrebat:

mai ciudata asa. Cum as putea sa scap de inhibitii? eu una sunt o fata care arata foarte bine, atat la fata cat si la corp: am si sani mari dar si fund mare, fata draguta, foarte, si am 16 ani jumate. Si nu o spun doar eu, ci si prietenii, parintii. dar nu stiu, in ciuda faptului ca arat bine, am abdomen plat, tot ce doresti de la o fata, eu tot nu ma simt bine. De exemplu, cand sunt la mare, cu parintii, simt ca toate privirile sunt atintite asupra mea, ca imi urmaresc fiecare pas iar asta ma face sa ma simt aiurea si ma inhib. nu stiu daca vi s-a intamplat. dati-mi sfaturi,ce faceti voi in astfel de situatii, pareri. s-ar putea sa dau si o funda celui care ma convinge cu raspuns lui!

n-am stiut ce categorie sa aleg. oricum, nu cred ca acest lucru conteaza prea tare. mersi anticipat:*

2 răspunsuri:
| IwannaBeForeverYoung explică:

Dar momentan e ciudat. si cel mai penibil sentiment este atunci cand sunt cu familia la un restaurant, sau la shopping si toti se uita la tine, si majoritatea fiind in grupuri de tineri, fara partintii langa ei. si uneori ma simt aiurea. in acest caz ce sa fac?

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

LovelyGirl4u are dreptate, nu ai de ce sa te simti aiurea daca arati bine, pentru ca asta este motivul pentru care se holbeaza, mai ales baietii crede-ma fiecare din ei vor "o bucata" din tine si asta ar fi un motiv de mandrie pentru tine pentru ca alte fete poate niciodata nu vor avea parte de asta.