| ღAngiießăă a întrebat:

Am şi eu o întrebare happy Nu de mult, adică azi mai exact am cumpărat nişte cărţi de la o profesoară. Una dintre ele se numeşte Poezii cu un singur punct, de adrian Păunescu. Intrebarea este la ce folosesc poeziile cu un singur punct? (sunt scurte toate mai puţin de 2 rânduri happy La ce ajută la şcoală...?

Răspuns Câştigător
| DudyyGreen a răspuns:

Pai. practic sa poti face comentarii pe ele. Din 2 randuri sa exploatezi atat de mult incat sa scrii o compunere de o pagina big grin.