| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca Club Penguin.De unde se fac misiunilebig grin? Funda+votbig grin:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| SecretAgentLyla a răspuns:

Ca sa faci misiuni trebuie sa fi agent EPF sau secret ( nu poti fi decat daca pinguinul tau are 30+ zile ) apoi ii dai pe telul din coltul din stanga jos si dai clik jos pe buton ajungi intr-o camera in care daca esti secret dai jos colt dreapta si daca esti EPF dai Clik p e"Field Ops".