| cryss_6160 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce joaca the sims 2. Ce trebuie sa fac ca sa am gemeni? Am incercat forcetwins cand ia crescut burta prima data dar nu a avut gemenicrying. Ce truc sau ce parola stiti?
Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| JustSimple a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9VGza-Qvpyk.si eu am sims 2 si iau de aci.ai incredere! am aproape toate tipurile de sims 2.si vreau si un sims 3. Bafta!

2 răspunsuri:
| Kydutsa a răspuns:

Nusj. Si scuze ca te intreb de unde ai luat sims`ul? Plisss vreau si euuu. Astept raspuns te :* Kidduu

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Ce e ala sims e vreun joc?