| laurabadea a întrebat:

pentru cine ma poate ajuta.se gasesc cartile din seriile vampirii sudului, jurnalele vampirilor sau academia vampirilor (sau macar unele dintre ele) in format electronic pdf. sau doc. in limba romana? pentru cine ma poate ajuta si doreste, dau la schimb cartile din seria twilight si cronicile vampirilor in romana in format electronic.va las adresa mea de mess: laura.badea88.multumesc

3 răspunsuri:
| al3xal3x1 a răspuns:

Da ti-am gasit ceva carti iti dau eu add pe mess si ti le trimit

| al3xal3x1 a răspuns:

Acum le-am descarcat si am observat ca unele sunt in engleza daca te mia intereseaza

| Maria_Flory_2000 a răspuns (pentru al3xal3x1):

Poti sa mi le trimiti si mie?