| AndreMr a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetele care au sustinut vizita medicala la Academia de Politie:este adevarat ca se face si examenul ginecologic? In ce consta si cine participa la examinare?( medic femeie sau barbat)

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa devii linistita, in cadrul examinarii medicala nu este prevazuta si examinarea/controlul ginecologic al "pasaricii". Multa sanatate.

| Zarzarica96 a răspuns:

Orice medic ginecolog este bărbat din câte știu puppy dog eyes