| OglindaOarba a întrebat:

stiu ca este cam devreme, dar ce v-ati dori de Craciun?:-Xkiss

28 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Toata viata iti doresti cate ceva, dar mai ales in preajma sarbatorilor de iarna cand astepti cu drag sa treci intr-un nou an. Prmul lucru care il doreste fiecare este sa fie sanatos, sa fie pace, sa fim mai buni si mai intelegatori unii cu altii, sa ne daruim iubire si un trai decent.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pace in familie si o fata pe care sa o iubesc, sa o respect, sa o alint...

| yellowalien a răspuns:

De Craciun vreau sa fiu alaturi de toti cei pe care ii iubesc si de asemenea vreau multa zapadaaaaa :X:X:X

| Victoria a răspuns:

Sa ma simt iubita sad

| daii a răspuns:

Mi-as dori sa fiu cu persoana iubita.si sa primesc multe multe cadouri:X.si sa daubig grin.si sa ma plimb prin oras cu pers. iubita.si sa ninga cu fulgi marihappyAsta daca nu cer prea mult.sigh

by daiiwinking

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Mi-as dori sa am persoana iubita inapoi.langa minesad.

| cioko19 a răspuns:

@Legiuitoarea, acum mami tau si a meu sunt impreuna, linistite.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Multi bani.

| Orannginna a răspuns:

Intrebarea ta m'a prins intr'un moment in care pot sa spun ca nu imi mai trebuie nimic. Am absolut tot ce mi'as putea dori! Si sunt fericita! Va doresc si tie, si voua la fel. happy

| OglindaOarba explică:

Imi pare rau Legiuitoareasad crying. Dar sper ca totul o sa fie bine in viata tasadkiss

| OglindaOarba explică:

Pey sa vedemthinking de Craciun mi-as dorithinking hmm.habar nu amrolling on the floor...ma gandeam ca luam niste idei de la voilaughing)Glumeam; X.Am fost cumiinteewhistling

| OglindaOarba explică:

Corry... da`mi si mie ID-ul tau daca vrei sa mai vorbim, si asa ne impartasim experienta de Craciunlaughing:X. te pup:*

| OglindaOarba explică:

Of imi pare rau si de situatia ta cioko19crying. Dar eu va doresc tot binele si tie si lui @Legiuitoarea; X

| Corinne a răspuns:

Mi-as dori persoana iubita sa fie langa mine si in familia mea sa fie mai multa intelegere decat este si sanatate. happy
Am mai crescutsmug nu mai vreau papusele si multe dulciuri ca in alti anioh go on
Dar tu?smug ce ti-ai dori de Craciun? ai fost cuminte?batting eyelashes

Legiutoare imi pare rau pentru tinesadoricum mami tau va fi langa tine chiar daca nu mai este printre noi!

| Corinne a răspuns:

Daca ai fost cuminte.cu siguranta vei primi multe cadourilove struck
Mai vorbim de Craciun sa`mi povestesti ce ai primit kiss

| Bia:X a răspuns:

Hmmmm chiar nu stiu ce as mai putea vrea poate un 10 la teza la germana (desi nu cred ca il voi primisad ) un nou mp3, si cam atat... aaaa si mai vreau ca in seara de ajun sa ninga ca sa pot sa ma joc cu ai mei in zapadahappy ps: ador zapada:X

| simoSTAR a răspuns:

Multa dragoste happy

| IQOnly a răspuns:

Buna, eu cred ca mi-as dori sa fiu fericit, nu ca nu as fi! A...si o prietena(sa vina cu fundita in cadou)!

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu tot timpul imi doresc accelasi lucru de Craciun big grin o surpriza! Nu vreau ceva anume, vreau sa fiu surprinsahee hee

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Sa'mi gasesc jumatatea
sa am cui da de craciun un ursulet de plus, un trandafir, si o cutie de bomboanebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Miruna_2494 a răspuns:

Buna... imi doresc ca totul sa fie la fel. fara sa se schimbe. daca viitorul ar fi fost diferit poate am fi putut fii altfel.imi doresc familia si prietenii.sanatate, bucurie, nu lucruri de valoare.sau nimicuri pe care unii le numesc cadouri special, in fine frumoasa intrebare

| Miruna_2494 a răspuns:

Buna... imi doresc ca totul sa fie la fel.fara sa se schimbe.daca viitorul ar fi fost diferit poate am fi putut fii altfel.imi doresk familia si prietenii.sanatate, bucurie, nu lucruri de valoare.sau nimicuri pe care unii le numesc cadouri special , in fine frumoasa intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Atmosfera de altă dată, când trăia și mami meu!
Acum va fi unul trist.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie bucurie si fericire...in spitalu de nebunibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as vrea o chitara, un nou ipod, as vrea sa ninga pentru a trai depin spiritul craciunului. e dorintele vor mai sari din sac pana la craciun, dar deocamdata este de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as dori multa liniste sufleteasca, sanatate, pace si multa, multa iubire ca restul se fac pe rand si o ninsoare ca in povesti! Legiuitoarea, imi pare rau de pierderea mamei, dar ea te vegheaza de sus din rai si-ti va trimite semn de sarbatori o ninsoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadouri! glumeschee heesa ma lase a mei la cabana si o chitarabatting eyelashes