| mereueu a întrebat:

Am si eu o intrebare tampita ca toata lumea... dc naiba imi place un baiat si simt ca ma place si el simp prin comportamentul dif fata de min si totusi nu am curaj sa-i spun deoarece si bff'ul meu e nebuna dupa el, faza e ca el s-a prins de la ea ca il place si totusi ea stie ca el ma place pe mine dar de la mine nu s-a prins ( cred ) ....si totusi nu am curaj sa-i spun X.X

2 răspunsuri:
| IonutRonaldo7 a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i...

| elenukbombonik a răspuns:

Daca tu simti ca te place, si dupa comportamentul sau iti dai seama de asta, gaseste un moment potrivit sa-i spui ca il placi. Si daca iti raspunde la fel, curajul vine.^^