| DonyHD a întrebat:

Am si eu o intrebare va rog i-am dat sa imi stearga toate melodiile de pe iphone si i-am dat sync si a aparut asta : http://img59.imageshack.us/img59/168/screenshot181120112 1521.jpg - inseamna ca imi sterge tot de pe iphone sau ce? va rogg funda

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Nu,ca sa stergi toate melodiile din iphone conecteaza-l la calc, selecteaza toate melodiile, du-te sus la edit si da delete...sau da click dreapta delete!
Imaginile ti le poti sterge din telefon!

| DonyHD explică (pentru StarkWolf):

Stiu, dar nu pot sa selectez Delete apare asa cu gri intelegi tu. si nici cu click dreapta nu merge, nici cu tasta DEL nimic.

| StarkWolf a răspuns (pentru DonyHD):

Pai nu merge din click sau taste, dupa ce le-ai selectat, te duci la edit si dupa ce ai dat click pe edit dai delete.