| ladygaga a întrebat:

va rog sa imi raspundenti : Dupa ce fac infuzia cu musetel ce fac? Adica:pun o crema hidratanta sau las asa pielea pur si simplu? Sau imi storc cosurile?laughing

2 răspunsuri:
| orman a răspuns:

Da si chiar dupa ce te dai cu ceai le lasi nu le atingi fata este foarte sensibila si se poate irita mai rau asa ca date cu ceai si nu le atingewinking sfatul meubig grin

| riddle a răspuns:

Eu iti recomand sa iti faci infuzie cu sare de mare e mai buna problema cu agneea am avut si eu cand eram mai micwinking PS ele se vor usca tongue