| jbAndreutza a întrebat:

Voi credeti ca Justin Biber este pedofil?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Nu prea are cum sa fie, din cate stiu eu nu are decat 17 an, este chiar el un copil...

9 răspunsuri:
| BellyGiggling a răspuns:

Ee e pe naiba pedofilstraight face
nu-i nici gay nici lesby nici nu il chinuie talentul[-x
e un baiat care are voce si e si dragut si baietii sunt gelosi si il fac in toate felurile pentru ca toate (aproape toate)fetele sunt inebunite dupa eloh go on

| sweettyyyy a răspuns:

Te-ai gindit cand ai pus intrebarea asta`! Sigur ca nu`!

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Nu are cum sa fie pedofil pentru ca inca nu a implinit 18 ani.Doar pers peste 18 ani carora le plac copiii(sub 18 ani) pot fi numiti pedofili. Funda?big grin

| Levana a răspuns:

Io cred că e lesbiană.

| FineBroAndy a răspuns:

Eu cred ca e un copil pe care il chinuie talentul...mi se pare prea copil ca sa cante.Eu il cred pe Justin Bieber in multe feluri, si el nu poate fi "pedofil" pentru ca deja este copil.

| FineBroAndy a răspuns:

E un bou!

Nu e pedofil.dar poate e gay whistling [ zic si eu oricum nu imi pasa ] e doar un distrus happy

| Laur_7500 a răspuns:

Eu cred ca este gay nu pedofil.pentru ca la varsta lui...

| adela_7505 a răspuns:

Nu este pedofil si nici gay!