| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:voiam sa imi fac un nou id de messenger... cel vechi laure_stelistu_1994 suna prea banal mi se pare si prea cocalar... m-am gandit la alte exemple :love_my_people, fantasy_of_dream...ma cheama laurentiu daca asta va ajuta cu >>>cevaceva idei astept si eu...

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Laur.94 nu ar fi mai simplu? sau laur_laur, laure_lover_manwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La. _vie_est_belle(viata e frumoasa)...sau...laur_loves_the_life

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tactw_in_persoana
tactw_in_direct
mister_sexy_boy
xoxo
by zui

| yuli10 a răspuns:

Laur_comoara.de_aur tongue

| arysa a răspuns:

Stelist_rebel big grin

| . a răspuns:

Desi eu prefer sa-mi fac 'jde mii de id-uri de genu' "lin-dic-mic" sau "futcea_puc", poate ca tu nu esti chiar asa bolnav cu gandu' din mintea capului cum sunt eu, asa ca eu zic ca un "starclaw94" ar suna binisor, cam Sci-Fi ce e adevarat da' cu o logica daca zici ca te cheama Laurentiu si esti stelist.